New brushes

by - 10:24

Ahoj všichni 😇

Vítám vás u nového článku, kterým tentokrát bude recenze na štětce ze stránky www.postovnezdarma.cz. Koncem února jsem si vybrala v rámci spolupráce menší variantu štětců, které jsem už v minulosti objednávala, avšak tenkrát sama za sebe z jiné stránky. Proto jsem věděla, že mi budou alespoň z části vyhovovat.
Tyto štětce mají bílé úchytky a ne úplně kvalitní štětinky. To jsem usoudila i podle zápachu, který mě čekal po rozbalení. Úchytky jsou bílé, proto na mě působí více luxusně. Samotná sada obsahuje pět štětců na tváře a pět na oči. První se trochu rozepíšu o těch na tváře.


Zarovnaný štětec mi hodně vyhovuje na makeup. Už jsem si docela dost zvykla na beauty blender, ale doma převážně používám tento. Nebere tolik produktu a rozetřu ho s ním tak, aby look vypadal přirozeně. Co se týče zarovnaného zkoseného, s ním jsem pracovala jen párkrát a upřímně řečeno nevím, co s ním. Řekla bych, že je určený také na makeup, ale špatně se mi s ním pracuje. Jediné, s čím mi pomohl, byl korektor pod očima. Ale zde více upřednostňuji tu houbičku.

Vlevo: na makeup, vpravo: spíše na zapracování korektoru

Většinou nevím, na co přesně se ty zakulacené používají, takže si sama najdu tu cestu, která mi vyhovuje. Celý kulatý mám ráda na pudr. I když občas sáhnu po větším objemu štětinek, tento je super v tom, že pěkně umí pudr zapracovat. Při nejlepším alespoň pod očima. Bronzer často nepoužívám, ale když už se rozhodnu, volím zakulacený a zkosený štětec. Není to úplně podle blogerských standartů, ale mně v tomto naprosto vyhovuje.

Vlevo: zapracování pudru, vpravo: konturování.

Poslední z "větších" štětců opravdu miluji. Poslední dobou jsem si totiž více než oblíbila highlighter. Dříve jsem ho nanášela prsty, ale teď volím štětec do špičky nebo ten na líčení očí. Zrovna tento mi produkt krásně rozetře do ztracena, takže to vypadá přirozeně a naprosto božsky. Hlavně teď, když svítí sluníčko. 😻
Nanášení highlighteru

Přesuneme se k štětcům na oči, kde mám jen dva oblíbence. Ty ostatní požívám jen zřídkakdy. Hlavně tehdy, když ostatní jsou špinavé a já jsem líná si je umýt😁. Nebo na jemné nanášení stínu, s čímž nemají problém. Moje topinka je štětec na kouřové líčení, který sice nenabere toho produktu tolik, ale blendí se s ním úžasně. Na nanášení samotných stínů mám ráda tuhý do špičky, který krásně nabere více pigmentované a třpytivé stíny. 

Druhý zleva: na kouřové líčení, úplně vpravo: nanášení pigmentovaných stínů.

+ cena/výkon
+ cestovní velikost
+ na každou část obličeje jeden štětec až na obočí

- zápach
- doba dodání (skoro dva měsíce)
- chybí mi štěteček na obočí

Za mě určitě štětce doporučuji. Samozřejmě pokud máte větší nároky a v líčení už jste více zběhlí, je určitě lepší zainvestovat. Avšak pokud hledáte něco na naučení kouřového líčení či makeupu, doporučuji tyhle, které stojí málo a při pravidelném umývání vydrží docela dlouho.
Určitě mi dejte dole do komentářů vědět, zda používáte štětce a které máte své oblíbené.
S 💗J.

You May Also Like

0 comments